Інтерфакс-Україна
17:20 09.10.2024

Зеленський: Ми маємо зробити так, щоб РФ не могла більше продовжувати агресію і дестабілізувати Європу та світ

1 хв читати
Зеленський: Ми маємо зробити так, щоб РФ не могла більше продовжувати агресію і дестабілізувати Європу та світ
Фото: https://www.president.gov.ua/

Президент України Володимир Зеленський закликав вжити всіх заходів, щоб позбавити Росію можливості дестабілізувати Європу і світ, загрожувати іншим країнам.

"Якщо Росії вдасться поневолити Україну, то, безумовно, з'являться нові режими на кшталт російського. Безумовно, Росія намагатиметься пропрацювати і країни Балтії та Балкани... Ми маємо зробити все, щоб знизити можливості Росії дестабілізувати Європу і світ, щоб вона більше не могла загрожувати іншим країнам", - сказав Зеленський під час вступного слова на саміті "Україна - Південно-Східна Європа" в Дубровнику (Хорватія) в середу.

Зеленський привітав Хорватію, яка вже уклала одну з безпекових угод з Україною. За його словами, вже 36 країн уклали такі угоди. "І Україна запрошує багато інших країн. Абсолютно важливо укладати такі безпекові договори. Від цього залежить майбутнє Європи. У такий спосіб можна буде забезпечити мир, який не можна буде зруйнувати будь-яким зовнішнім втручанням", - сказав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ПС ЗСУ: за ніч знешкоджено 438 ворожих БпЛА, один "Кинджал", по 5 "Іскандерів" та "Калібрів", 3 балістичні "Іскандер-М", є влучання на 15 локаціях

Знеструмлені споживачі у п'яти областях внаслідок ударів РФ, аварійні відключення застосовані у чотирьох

Четверо жителів Київської області постраждали через ворожу атаку вночі, серед них – неповнолітня

В Києві за розпорядженням НЕК "Укренерго" введено екстрені відключення електроенергії – КМВА

Удар росіян по Києву: 6 загиблих, 13 постраждалих, серед яких одна дитина – ДСНС

Мінспорту з партнерами запустило Платформу національної ідентичності

Унаслідок атаки дронів на Одещині шестеро поранених, серед них двоє дітей

Росія вночі атакувала об'єкти енергетичної інфраструктури

Кличко підтвердив інформацію щодо шести жертв

Поліція перевіряє інформацію щодо обмеження доступу до укриття у Подільському районі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА