Інтерфакс-Україна
15:22 10.10.2024

Швейцарія витратила вже понад 3 млрд швейцарських франків на підтримку України й українських біженців - посол

1 хв читати
Швейцарія витратила вже понад 3 млрд швейцарських франків на підтримку України й українських біженців - посол

За останні два з половиною роки Швейцарія витратила близько 470 млн швейцарських франків на допомогу Україні й 2,5 млрд швейцарських франків на підтримку українських біженців, повідомив посол Швейцарії в Україні та Республіці Молдова Фелікс Бауманн в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"За останні два з половиною роки ми витратили близько 470 мільйонів швейцарських франків на підтримку України і людей, які залишаються в країні. Додаткові кошти пішли на допомогу українським біженцям у Швейцарії. Загалом це понад 3 мільярди швейцарських франків", - розповів посол.

Бауманн зазначив, що наразі у Швейцарії перебувають майже 66 тис. українських біженців, і нагадав, що спеціальний статус захисту для українських біженців продовжено до 4 березня 2026 року.

"Кількість українських біженців залишається стабільною протягом останнього року. І близько 25% із них працевлаштовані. Уряд сподівається збільшити цю цифру до 40%", - додав він.

За словами дипломата, є три основні перешкоди для пошуку роботи й працевлаштування українських біженців у Швейцарії.

"Перша - невизнання українських дипломів у Швейцарії. Друга проблема - незнання державних мов Швейцарії. І третя, мабуть, найважливіша полягає в тому, що потенційні швейцарські роботодавці й українські біженці, які шукають роботу, не знають одне одного", - зазначив Бауманн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Трамп домовилися про зустріч команд щодо роботи над захистом українського неба

Голова УІНП Алфьоров представив 5 принципів роботи Інституту

Харків’янин, який під виглядом поїздок на дачу збирав відомості для російського ФСБ про розташування ЗСУ і техніки, проведе 15 років у в'язниці

Інспектори МАГАТЕ їдуть з Ірану

Єрмак повідомив про розмову Зеленського з Трампом

СБУ: в безпілотниках, якими атакували Київ, знайдені компоненти китайського виробництва

Раді пропонують зробити гнучкішими критерії для Клубу білого бізнесу - Гетманцев

Гетманцев після виявлення порушень закликав гральний бізнес не ухилятися від податків

Офіс генпрокурора про ворожі обстріли: всі факти воєнних злочинів РФ будуть передані до трибуналу по агресії

В Києві повністю відновили рух міської електрички після ранкових обмежень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА