Інтерфакс-Україна
20:44 11.10.2024

США глибоко стривожені смертю Рощиної в російському ув'язненні - посол Брінк

1 хв читати
США глибоко стривожені смертю Рощиної в російському ув'язненні - посол Брінк

США глибоко стривожені смертю української журналістки Вікторії Рощиної під час перебування під вартою в Росії, написала посол США в Україні Бріджит Брінк у соцмережі Х у п'ятницю.

"Її трагічна смерть свідчить про триваючі викрадення та ув'язнення журналістів у Росії, відвертий напад на вільні ЗМІ та правду. Росія буде притягнута до відповідальності", - написала посол.

Як повідомлялося, журналістка українського видання "Hromadske" Вікторія Рощина готувала матеріали про воєнні дії на сході та півдні України у 2022 році і була викрадена російськими окупантами в Бердянську Запорізької області. 10 жовтня 2024 року стало відомо про її смерть, яку підтвердила російська сторона.

Європейський союз виступив із заявою у зв'язку зі смертю Рощиної і зажадав незалежного розслідування її смерті.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО України знешкодило 7 ракет та 247 ворожі БпЛА, зафіксовано влучання на 24 локаціях

Росія завдала ракетного удару по Харківському інноваційному терміналу "Нової пошти", знищено вантажний термінал та частково поштовий

Повідомлено про підозру підлітку, який скоїв ножовий напад у школі на вчительку та однокласника – поліція

В Україні через небезпеку і коливання напруги затримуються низка приміських потягів

Шмигаль з високою ймовірністю кардинально змінить склад заступників міністра енергетики – джерела

Окупанти атакували критичну інфраструктуру Житомирщини, під ударами опинилися декілька об'єктів - ОВА

Ірпінь повністю знеструмлений через ворожу атаку, в місті працюють над відновленням е/е - мер

Шестеро постраждалих у Одесі внаслідок атаки ворожих дронів

Уночі Росія здійснила масовану атаку на Дніпропетровщину, є постраждалі - ДСНС

Глави МЗС України та Норвегії обговорили перспективи проєктів української оборонної промисловості

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА