Інтерфакс-Україна
21:22 11.10.2024

Суд відправив військовослужбовця Гнезділова на два місяці під варту без права на заставу

1 хв читати
Суд відправив військовослужбовця Гнезділова на два місяці під варту без права на заставу

Печерський суд Києва обрав запобіжний захід для військовослужбовця Сергія Гнезділова - два місяці під вартою без альтернативи застави, повідомляє Суспільне в п'ятницю ввечері.

Перед засіданням Гнезділов заявив, що голодуватиме, якщо Міноборони не напрацює законопроєкт про демобілізацію, і готовий повернутися на службу, якщо його напрацюють.

21 вересня військовослужбовець 56-ї окремої мотопіхотної бригади Сергій Гнезділов публічно заявив про самовільне залишення служби через відсутність врегулювання питання демобілізації українських бійців.

Як повідомляло агентство "Інтерфакс-Україна" 24 вересня з посиланням на свої джерела в правоохоронних органах, органи прокуратури відкрили проти Гнезділова кримінальне провадження за статтею про дезертирство.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НЗФ через війну може зiткнутися з труднощами під час виконання фiнзобов'язань, з 19 січня він у простої через е/е

Стартувала подача заявок на програму "СвітлоДім" - Свириденко

Завод "Євроформат" 2025р збільшив виробництво ліфтів на 20%

Майбутній прем'єр Нідерландів виключає переговори з Путіним і заявляє про підтримку України – ЗМІ

Рада оборони Харківської області ухвалила евакуацію в примусовий спосіб родин із дітьми із семи сіл Старосалтівської громади

Запоріжжя у січні через обстріли зазнало три регіональні блекаути та 90 пошкоджень електромереж

До Києва надійшла перша партія генераторів від мерії та громади Варшави – Кличко

Освітній омбудсмен пропонує розділити вступників з ТОТ та вступників з територій активних бойових дій в окремі квоти

Кабмін скасував ліцензування експорту та імпорту літій-іонних акумуляторів

Шість супермаркетів "АТБ" на Троєщині тимчасово працюватимуть цілодобово

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА