Інтерфакс-Україна
01:19 12.10.2024

Міністри оборони США і Великої Британії обговорили військову підтримку України

1 хв читати
Міністри оборони США і Великої Британії обговорили військову підтримку України

Міністр оборони США Ллойд Остін і глава Міноборони Великої Британії Джон Гілі провели телефонну розмову, щоб обговорити конфлікти, що тривають в Україні та на Близькому Сході, йдеться в заяві, опублікованій на сайті Пентагону в п'ятницю, 11 жовтня.

"Обидва міністри підтвердили свою рішучість підтримати Україну в боротьбі з невиправданою і неспровокованою війною Росії. Вони також погодилися з важливістю стримування Ірану і підтримуваних Іраном партнерів і довірених осіб від подальшої ескалації конфлікту на Близькому Сході", - сказано в тексті.

Також повідомляється, що міністр Остін привітав свого колегу Гілі з політичною угодою між Сполученим Королівством і Маврикієм, що захищає довгострокову та ефективну роботу спільної військової бази США і Великої Британії на острові Дієго-Гарсія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти за добу втратили 1 070 осіб та 178 од. спецтехніки - Генштаб

22 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп пояснив, чому запросив Путіна до "Ради миру": Ми хочемо всі нації, де люди мають контроль і владу

НАТО підтвердило підтримку України та озвучило пріоритети Комплексного пакета допомоги на 2026 рік

У Києві за добу відновлено теплопостачання у близько 800 будинках - Кулеба

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА