Інтерфакс-Україна
01:35 12.10.2024

Мінсільгосп США підвищив прогноз експорту пшениці з України на 1 млн тонн і знизив кукурудзи на 1 млн тонн

2 хв читати
Мінсільгосп США підвищив прогноз експорту пшениці з України на 1 млн тонн і знизив кукурудзи на 1 млн тонн

Міністерство сільського господарства США (USDA) підвищило прогноз експорту пшениці з України у 2024/2025 маркетинговому році (МР, липень 2024/червень 2025-го) ще на 1 млн тонн - до 16,0 млн тонн.

Як йдеться в жовтневому звіті USDA ввечері в п'ятницю, такий перегляд зроблено завдяки підвищенню оцінки врожаю з 22,3 млн тонн до 22,9 млн тонн, а також зниженню оцінки внутрішнього споживання з 7,0 млн тонн до 6,7 млн тонн і перехідних залишків з 1,09 млн тонн до 0,99 млн тонн.

Водночас прогноз експорту кукурудзи з України цього маркетингового року погіршено на 1 млн тонн - до 23 млн тонн через зниження оцінки врожаю на 1 млн тонн - до 26,2 млн тонн.

Очікування експорту інших зернових культур збережено на рівні близько 2,5 млн тонн.

Американське відомство нагадує, що минулого МР урожай пшениці в Україні становив 23,0 млн тонн, експорт - 18,58 млн тонн, тоді як кукурудзи - відповідно 32,5 млн тонн і 29,6 млн тонн.

Світове виробництво пшениці в сезоні-2024/2025 USDA прогнозує на рівні 794,08 (-2,8 млн тонн до вересневого прогнозу), а світовий експорт - 215,82 млн тонн (-0,69 млн тонн).

Погіршено також оцінку як світового виробництва кукурудзи - до 1 млрд 217,19 (-1,38 млн тонн до вересневого прогнозу), так і її світового експорту - до 190,50 млн тонн (-0,87 млн тонн).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

Вітренко: зі мною жодних розмов і пропозицій посади міністра не було, але якщо запропонують, я не відмовлюся

Сибіга після зустрічі з заступницею генсека НАТО: Ми обоє погоджуємося, що зброя для України та санкції проти Росії є найкращим способом зупинити війну

У неділю на заході України 21-26°, на Донеччині та Луганщині сильна спека 35-38°

Кількість охочих вступати до вишів України залишається стабільною навіть у воєнних умовах - Бабак

Укргідрометцентр попереджає про грозу, місцями з градом у північно-східних та східних областях у неділю

УЧХ допомагає постраждалим через повітряну атаку РФ

Сибіга у Хорватії обговорив розширення військово-технічного співробітництва

Миколаїв у Римі підписав угоду про побратимство з муніципалітетом Барі

Кількість постраждалих у Львові зросла до дев'яти людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА