Інтерфакс-Україна
09:12 13.10.2024

Сили оборони уразили ворожий засіб ППО, польовий склад боєприпасів та 6 районів зосередження ОВТ – Генштаб

1 хв читати
Сили оборони уразили ворожий засіб ППО, польовий склад боєприпасів та 6 районів зосередження ОВТ – Генштаб

Минулої доби ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили засіб ППО, шість районів зосередження озброєння та військової техніки (ОВТ) та один польовий склад боєприпасів російських загарбників, повідомляє Генштаб Збройних сил України у зведенні станом на 08:00 неділі.

Водночас, за уточненою інформацією, за добу противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктів п'ять ракетних ударів із застосуванням восьми ракет, а також 90 авіаударів, зокрема, скинув 158 КАБ. Крім цього, здійснив 4243 обстріли, з них 156 - із реактивних систем залпового вогню.

Ворог завдавав авіаційних ударів, зокрема, в районах населених пунктів Річки, Катеринівка, Бунякине, Волфине, Будки, Шалигіне та Гудове Сумської області; Куп'янськ-Вузловий, Подоли, Ківшарівка, Кругляківка та Першотравневе Харківської області; Торське, Юр'ївка, Торецьк, Петрівка, Мирноград, Селидове, Рівнопіль, Богоявленка та Зелене Поле Донецької області; місто Запоріжжя та Мала Токмачка Запорізької області; Львове, Понятівка Херсонської області.

ОСТАННЄ

В СБУ підтвердили проведення обшуків у родичів детектива НАБУ

Командування Сил ТРО повідомило про виявлення фейкового акаунту командувача Плахути

Першу з дев'яти когенераційних установок ввели в експлуатацію в Одесі

Сибіга на Раді міністрів закордонних справ ЄС закликав до "тиску, тиску, і ще раз тиску" на Росію задля досягнення миру

АП ВАКС оголосила в міжнародний розшук ексзаступника гендиректора "Укрінмашу"

Каллас про візит до Угорщини Путіна, проти якого видано ордер на арешт: Недобре це бачити

Знеструмлено частину Холодногірського району Харкова

Зоною відповідальності Угруповання обʼєднаних сил буде Харківська область та прилеглі території

СБУ і Нацполіція викрили 8 поплічників РФ, які за завданням ворога збиралися "відродити" СРСР в Україні

Потепління очікується в Україні найближчими днями, невеликий дощ - лише на сході, в середу - з мокрим снігом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА