Інтерфакс-Україна
12:56 13.10.2024

Російський Су-34 міг бути збитий у суботу українським F-16 - ISW

1 хв читати
Російський Су-34 міг бути збитий у суботу українським F-16 - ISW

Український винищувач F-16 збив російський Су-34 у незазначеному районі театру воєнних дій 12 жовтня, повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW) із посиланням на власні джерела, водночас зазначаючи, що не може підтвердити це з інших джерел.

"Український винищувач F-16, імовірно, збив російський винищувач Су-34, коли Су-34 скидав плануючі бомби ФАБ з уніфікованими модулями планування і корекції (УМПК) на відстані близько 50 кілометрів від лінії фронту", - йдеться в повідомленні.

Аналітики повідомляють, що інше російське джерело підтвердило загибель екіпажу Су-34, але заявило, що ця втрата не була пов'язана з діями України. "Су-34 міг розбитися внаслідок технічної несправності або людської помилки", - зазначили в Інституті.

У ISW заявили, що не можуть незалежно підтвердити ці повідомлення, "але якщо це підтвердиться, цей інцидент стане першим українським знищенням російського пілотованого літака за допомогою наданого Заходом винищувача F-16".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

Посадові оклади соцпрацівників з 1 січня зростуть у 2,5 рази – міністр

Одна людина загинула і 14 постраждали внаслідок масованих ракетно-дронових атак у Київській області – Нацполіція

Двоє цивільних постраждали внаслідок ворожих атак у Дніпропетровській області

Прем’єр-міністр Канади оголосив додаткову економічну допомогу Україні на $2,5 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА