Інтерфакс-Україна
08:52 14.10.2024

На курахівському напрямку ворог наступав найактивніше, за добу було понад 160 боїв

1 хв читати
На курахівському напрямку ворог наступав найактивніше, за добу було понад 160 боїв
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

За минулу добу, протягом неділі, на лінії фронту відбулося 161 бойове зіткнення, найбільшу кількість зафіксовано на курахівському напрямку, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ).

"Вчора авіація та ракетні війська й артилерія Сил оборони завдали 11 ударів по районах зосередження особового складу та ОВТ противника, а також уразили пункт управління та ще один важливий об'єкт ворога", - пише Генштаб.

На харківському напрямку тривали бої поблизу Стариці.

На куп'янському напрямку відбулося 19 бойових зіткнень біля Петропавлівки, Піщаного, Вишневого, Копанок і Лозової.

На лиманському напрямку росіяни атакували 19 разів неподалік Греківки, Дружелюбівки, Новосадового, Невського, Тернів і Торського.

На краматорському напрямку відбулося три бойові зіткнення в районах Часового Яру та Ступочок.

На торецькому напрямку ворог чотири рази атакував неподалік Торецька й Щербинівки.

На покровському напрямку окупанти атакували 25 разів у районах населених пунктів Сухий Яр, Лисівка, Промінь і Селидове.

На курахівському напрямку відбито 39 ворожих атак біля Желанного Другого, Кремінної Балки, Ізмайлівки, Новоселидівки, Курахівки, Гірника, Максимільянівки, Костянтинівки та Катеринівки.

На времіївському напрямку ворог двічі атакував поблизу Золотої Ниви.

На оріхівському напрямку росіяни тричі атакували поблизу Роботиного та Малої Токмачки.

На придніпровському напрямку ворог атакував вісім разів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

Двоє літніх людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини – прокуратура

Двоє солдатів з КНДР, яких взяли в полон українські військові, попросили притулку в Південної Кореї - ЗМІ

Ввечері ворог знову бив по критичній інфраструктурі Харкова, постраждала одна людина

На Сумщині через ворожі атаки вже постраждало п'ятеро людей - ОВА

У Харкові пожежа через ворожий удар - мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА