Інтерфакс-Україна
14:25 14.10.2024

Усіх поранених через ракетну атаку на порт Одеси доправили до лікарень, двоє - у важкому стані

1 хв читати

 Російська армія завдала удару по Одеському порту балістичною ракетою, постраждали вісім людей, їх доправили до лікувальних закладів, двоє з них у важкому стані, повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

"Постраждалі перебувають у лікарні, двоє з них у важкому стані. Медики надають усю необхідну допомогу. Всі поранені та загиблий - працівники припортової інфраструктури, громадяни України", - написав Кіпер у телеграмі.

Раніше повідомлялося, що внаслідок ракетної атаки по Одеському порту одна людина загинула, вісім поранені. Пошкоджень зазнали два цивільні судна - суховантаж Optima під прапором Палау і NS Moon (Беліз). Крім того, під час атаки були пошкоджені склад зернових, вантажні крани, складські приміщення, техніка, будівлі філії Адміністрації морських портів, автомобілі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

Шмигаль побував на Запорізькому напрямку, перевірив будівництво фортифікацій

У Харкові створять КЗ "Ветеранський центр", який працюватиме за принципом "єдиного вікна"

Рубіо сподівається на угоду між Україно та РФ до кінця року

Волошин: Гуляйполе запекло боронять декілька підрозділів, командування чудово обізнане з ситуацією на цій ділянці

Бюджет Харкова на 2026 рік передбачає майже 950 млн грн на відновлення критичної інфраструктури і 300 млн грн на потреби військових та ТРО

"Укренерго" в суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Харківська міськрада продовжила податкові пільги для фізичних, юридичних осіб та підприємців

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА