07:12 15.10.2024

У Пентагоні відреагували на військові навчання Китаю біля Тайваню

1 хв читати
У Пентагоні відреагували на військові навчання Китаю біля Тайваню

У Міністерстві оборони США засудили дії китайської армії поблизу території Тайваню і назвали їх "дестабілізаційними", з такою заявою виступив прессекретар Пентагону Патрік Райдер 14 жовтня.

"Ми уважно стежили за навчаннями Народно-визвольної армії (НВАК) JOINT SWORD 2024B навколо Тайваню. Ця військова операція тиску є безвідповідальною, непропорційною і дестабілізаційною", - сказано в заяві.

Зазначається, що для президента Тайваню існує давня традиція виступати із заявами, присвяченими Національному святу 10/10, однак саме в ці дні Китай розпочав військові навчання.

"Це рутинне, орієнтоване на внутрішні справи звернення, яке історично не викликало особливої реакції з боку КНР. Проте КНР обрала цю можливість для провокаційних військових дій", - зазначили в Пентагоні.

У заяві наголошується, що стримування залишається сильним в Індо-Тихоокеанському регіоні, і Міністерство оборони США, як і раніше, впевнене у своїй поточній силовій позиції та операціях у регіоні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дрони ГУР атакували НПЗ в Самарській області РФ - джерела

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області

Заброньованим медійникам листи сприяння не потрібні, вони продовжують виїжджати за кордон за наказами на відрядження - Мінкультури

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА