Інтерфакс-Україна
23:48 15.10.2024

Генштаб ЗСУ: до 22:00 на Курахівському напрямку відбулося 40 бойових зіткнень

2 хв читати
Генштаб ЗСУ: до 22:00 на Курахівському напрямку відбулося 40 бойових зіткнень

У вівторок, за попередніми даними, відбулося понад 160 бойових зіткнень, із них більша частина - 40 - відбулася на Курахівському напрямку, так само ворог активний на Куп'янському та Покровському напрямках, ідеться у зведенні Генштабу Збройних сил України станом на 22:00 вівторка.

"Загалом від початку цієї доби відбулося 164 бойових зіткнення... Найбільша кількість боїв відбулася на Покровському та Курахівському напрямках. Російські загарбники завдали 42 авіаудари по території України, скинувши 84 керовані авіаційні бомби. Крім цього, було задіяно 644 дрони-камікадзе та здійснено понад 3300 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах", - ідеться в повідомленні ГШ ЗСУ в Телеграм.

На Курахівському напрямку відбулося 40 бойових зіткнень у районах Кремінної Балки, Новодмитрівки, Цукуриного, Новоселидівки, Георгіївки, Костянтинівки, Антонівки та Катеринівки, "32 бойових зіткнення завершено, ще два - досі тривають", - ідеться у зведенні.

На Куп'янському напрямку ворог 26 разів атакував поблизу Кучерівки, Новоосиновим, Грушівки, Піщаного, Глушківки, Лозової, Кругляківки, Петропавлівки, Колесниківки та Вишневого, сім бойових зіткнень ще тривають.

На Покровському напрямку відбулося 25 атак у напрямку Новотроїцького, Миролюбівки, Луча, Красного Яру, Селидового та Крутого Яру, один бій досі триває.

На Лиманському напрямку ворог 16 разів атакував у районах Греківки, Макіївки, Невського, Зарічного та Торського, усі атаки відбито.

На Торецькому напрямку окупанти за сьогодні дев'ять разів безуспішно атакували Торецьк, Дачне та Щербинівку.

На Придніпровському напрямку Силами оборони України було зупинено п'ять спроб окупантів атакувати наші позиції.

На Краматорському напрямку загарбники вдалися до трьох штурмових дій у районі Калинівки, Ступочок та Предтечиного.

Поодинокі бойові зіткнення зафіксовано на Харківському напрямку біля Вовчанська та Стариці; на Времівському напрямку біля Роздольного та Богоявленки та на Оріхівському напрямку неподалік Малої Токмачки.

На інших напрямках - без особливих змін.

"Сьогодні варто відзначити воїнів 35-ї окремої бригади морської піхоти і 15-го окремого гірничо-штурмового батальйону, які ефективно знищують ворога, завдаючи йому вагомих втрат у живій силі й техніці", - ідеться у висновку зведення.

ОСТАННЄ

Рютте: Більше половини союзників по НАТО долучилися до ініціативи PURL

Зарплата вчителя в Україні становить 60-70% від середньої по країні - голова комітету Ради

Рютте не коментує можливий продаж США Україні Tomahawk, але вітає майбутню зустріч Трампа з Зеленським

Стефанчук передав спікеру Палати громад британського парламенту оновлений список оборонних потреб України

"Укрінформ", іномовлення і телемарафон "Єдині новини" вийдуть з-під Мінкультури в управлінням Кабміном

Мінкультури думає над фінансуванням наповнення фондів бібліотек за рахунок коштів програми "єКнига"

Жодних скорочень виплат військовим у 2026 році не буде - нардеп

Естонський суд зобов'язав криптотрейдера, який допоміг ЗС РФ, виплатити 30-кратну суму Українському культурному центру

Сенат США увосьме відхилив короткострокову резолюцію про фінансування державного бюджету - посол

Бережна: Україні всіляко потрібно показувати дані, які будуть спростовувати польські спекулятивні наративи щодо історичних питань

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА