Інтерфакс-Україна
03:51 16.10.2024

Байден планує цього тижня зустрітися з Шольцем, Макроном і Стармером у Німеччині

1 хв читати
Байден планує цього тижня зустрітися з Шольцем, Макроном і Стармером у Німеччині
Фото: AP

Президент США Джо Байден, як очікується, відвідає Німеччину цього тижня для зустрічі з трьома європейськими лідерами, повідомляє телеканал CNN.

"Байден, як очікується, все ж таки проведе зустріч із канцлером Німеччини Олафом Шольцем, президентом Франції Емманюелем Макроном і прем'єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером у Берліні цього тижня, (...) оскільки головні постачальники зброї Україні вирішують долю майбутньої підтримки конфлікту", - повідомив телеканал із посиланням на три європейські джерела.

CNN нагадує, що чотири лідери спочатку планували зустрітися 12 жовтня з президентом України Володимиром Зеленським на авіабазі «Рамштайн», проте зустріч скасували, оскільки Байден відклав закордонну поїздку через ураган «Мілтон».

Нової дати зустрічі контактної групи щодо України не називали.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський зустрінеться з королем Іспанії Феліпе VI - Никифоров

Єврокомісар Кос назвала три аспекти подальшої роботи у питанні євроінтеграції країн-кандидатів

У Покровську зростає кількість стрілкових боїв, противник хоче у короткостроковій перспективі вийти до н.п. Гришине - ДШВ

Росіяни вдарили по Городні на Чернігівщини, дві людини загинули – ДСНС

Рішення ПА ОБСЄ приєднатися до Коаліції за повернення українських дітей сприятиме відповідальності РФ – МЗС

У МЗС закликали міжнародну спільноту засудити удар РФ по Дніпру, внаслідок якого постраждало приміщення "Суспільного"

Негода знеструмила 124 населені пункти у 6 областях, внаслідок атак є відключення на Дніпропетровщині і Сумщині – "Укренерго"

Голова УІНП: на жаль, ми спостерігаємо зменшення пам'яті навколо дат, пов'язаних з Героями Небесної сотні

Віткофф прилетить до Туреччини для зустрічі з Зеленським в середу – ЗМІ

Оформити заявку на 1 тис. грн "Зимової підтримки" тепер можна у відділеннях "Укрпошти"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА