Інтерфакс-Україна
17:21 16.10.2024

Зловмисники з Черкащини продали гуманітарні авто для ЗСУ - Нацполіція

1 хв читати
Зловмисники з Черкащини продали гуманітарні авто для ЗСУ - Нацполіція

Поліція затримала двох зловмисників з м. Сміли Черкаської області, які продали гуманітарні автомобілі для ЗСУ на суму понад 31 млн грн, повідомляє Національна поліція України.

У повідомленні Нацполіції на сайті в середу зазначено, що двоє жителів Сміли налагодили схему ввезення транспортних засобів як гуманітарної допомоги.

"Попри заборону продажу гумдопомоги, яку вони мали безоплатно передати ЗСУ, ділки продавали авто цивільним особам за готівку", - йдеться в повідомленні.

За інформацією поліції, для цього зловмисники підшукували покупців, а також розміщували оголошення про готові до продажу автомобілі на одній з інтернет-платформ.

"За такою схемою фігуранти реалізували понад 190 автомобілів на загальну суму близько 31,5 млн грн", - уточнюється в повідомленні.

Затримали фігурантів на гарячому, під час одержання $15 тис. за продаж трьох позашляховиків марок BMW X5, Mercedes ML 270 і VW Touran.

Слідчі Головного управління Національної поліції в Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури повідомили затриманим про підозру за ч. 3 ст. 201-2 ККУ (незаконне використання з метою одержання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги).

Наразі триває досудове розслідування. Поліцейські встановлюють інших осіб, які можуть бути причетні до незаконної схеми.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Один загиблий і щонайменше четверо поранених внаслідок ворожих ударів у Донецькій області – ОВА

Одна людина загинула внаслідок атаки російських дронів у Чернігівській області – Нацполіція

Одна людина постраждала внаслідок атаки ворожого дрона в Херсонській області – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Саміт НАТО пройде без засідання щодо України, стверджує Politico, проте зміни в офіційній програмі наразі відсутні

Зеленський уже ухвалив низку кадрових рішень щодо керівників закордонних дипломатичних установ України - Сибіга

ООН запустила міжнародну панель з управління хімречовинами і відходами

Семеро цивільних постраждали внаслідок ворожих атак по Дніпропетровській області - Лукашук

Глави МЗС України та Великої Британії скоординували позиції напередодні саміту НАТО в Гаазі

У Старому Салтові на Харківщині загинув цивільний через атаку дрона

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА