Інтерфакс-Україна
20:10 17.10.2024

Глава МЗС Ізраїлю підтвердив ліквідацію глави політбюро ХАМАСу Сінвара

1 хв читати
Глава МЗС Ізраїлю підтвердив ліквідацію глави політбюро ХАМАСу Сінвара

Ізраїльські військові ліквідували главу політбюро ХАМАСу Ях'ю Сінвара, повідомив у четвер глава МЗС Ізраїлю Ісраель Кац.

"Сінвара, відповідального за вбивства і звірства, що сталися 7 жовтня (2023 року), ліквідували сьогодні ізраїльські військові", - наводить видання The Jerusalem Post слова Каца.

За словами глави МЗС Ізраїлю, "вбивство Сінвара створює можливості для негайного звільнення заручників (у Газі - ІФ) і може привести до нової реальності в Секторі Гази - без ХАМАСу і без іранського контролю".

Міністр також додав, що, на його думку, ліквідація Сінвара - це "велике військове і моральне досягнення для Ізраїлю і всього вільного світу, що протистоїть злу осі екстремістського ісламу, очолюваної Іраном".

Раніше низка ізраїльських ЗМІ з посиланням на джерела писала про ймовірну загибель Сінвара внаслідок удару Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) по будівлі в Секторі Гази.

Сінвар став наступником Ісмаїла Ханії, який загинув у липні в Тегерані. Іранська сторона поклала на Ізраїль відповідальність за загибель Ханії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Електротранспорт у Дніпрі зранку замінять автобуси – мер

США виходять з 66 міжнародних організацій, зокрема Науково-технічного центру в Україні

Трамп поспілкувався з президентом Колумбії, очікується двостороння зустріч у Білому домі

Фріланд в п'ятницю залишить парламент Канади

Трамп "дав зелене світло" двопартійному законопроекту про санкції проти Росії – сенатор Грем

Противник 72 рази намагався атакувати на покровському напрямку – Генштаб

Росія намагається створити гуманітарну катастрофу в Дніпрі та Запоріжжі, демонструє небажання завершувати війну - ЦПД

Каракас витрачатиме доходи від продажу нафти на купівлю американської продукції - Трамп

Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради

Запущено онлайн-портал для подання проєктів до Американсько-українського інвестфонду відбудови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА