Інтерфакс-Україна
21:03 18.10.2024

СтратКом оприлюднив кадри, на яких видно, як північнокорейські війська переодягаються в російське спорядження

1 хв читати

Центр стратегічних комунікацій (СтратКом) Мінстерства культури та стратегічних комунікацій України розповсюдив кадри, на яких видно, як північнокорейські війська переодягаються в російське спорядження.

Відео розміщено в соціальній мережі Х СтратКому в п'ятницю.

Exclusive - Newly obtained footage from Russia's Sergievsky Training Ground showing North Korean troops being outfitted in Russian gear in preparation for deployment to Ukraine. pic.twitter.com/01Z4jZIiOe

— SPRAVDI — Stratcom Centre (@StratcomCentre) October 18, 2024

Відео підписано: "Ексклюзив - Нові кадри з Сергіївського полігону, на яких видно, як північнокорейські війська переодягаються в російське спорядження, готуючись до відправки в Україну".

Раніше в п'ятницю також повідомлялося, що Національна розвідувальна служба Південної Кореї підтвердила, що КНДР відправила в Росію вже 1,5 тис. спецпризначенців для війни проти України.

Раніше повідомлялося, що керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов повідомив, що до 1 листопада майже 11 тис. північнокорейських солдатів будуть готові воювати в Україні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ тисне на НБУ, пропонуючи девальвацію гривні - ЗМІ

Ніхто не повинен тиснути на Україну в питаннях територій, ми всі повинні тиснути на Росію – Туск

Ніхто не повинен тиснути на Україну в питаннях територій, ми всі повинні тиснути на Росію – Туск

Всіх шахтарів з ураженої атакою дронів шахти підняли на поверхню – ДТЕК

ЄС має намір надати країнам-членам додаткові повноваження для інспектування суден "тіньового флоту" РФ

РФ збільшила фінансування пропаганди в бюджеті 2026 року на 54 відсотки – Сибіга

Росіяни атакували шахту ДТЕК у Дніпропетровській області, гірників евакуюють

Росіяни вразили енергооб'єкт у Чернігівській області

Укренерго анонсує на 20 жовтня обмеження енергопостачання для промислових споживачів

"Томагавки" потрібні Україні для змішаного використання з дронами, як це робить РФ, – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА