Інтерфакс-Україна
03:01 19.10.2024

Із полону повернулися 34 бійці "Азова"

1 хв читати
Із полону повернулися 34 бійці "Азова"

Командир 12 бригади спеціального призначення Національної гвардії України «Азов» полковник Денис Прокопенко повідомив, що внаслідок 58-го обміну військовополонених в Україну повернулися 34 військовослужбовці "Азова", які брали участь в обороні Маріуполя.

"Обміни, в яких присутні азовці, потроху стають систематичними, і це є результатом спільних зусиль і наполегливості всіх задіяних у процес осіб на всіх рівнях. У російських в'язницях залишаються близько 900 бійців «Азова». Наше спільне завдання - повернути кожного", - написав він у Телеграм у суботу.

Раніше повідомлялося, що в п'ятницю пізно ввечері відбувся обмін військовополоненими між Україною і РФ у форматі 95 на 95.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нова модель оплати праці педпрацівників має запрацювати з 1 вересня 2026р. - Міносвіти

Зустріч української переговорної делегації з представниками США запланована на вечір у Давосі - джерело

Уряд напрацьовує рішення для допуску тварин у торгові мережі і заклади харчування

Віткофф заявляє, що на четвер заплановано його зустріч із Путіним

Президент підписав євроінтеграційний закон про здоров’я та благополуччя тварин, обіг ветпрепаратів

Метеорологиня Ганчук очолить команду 31-ї Української антарктичної експедиції

У разі реорганізації Інституту фізико-органічної хімії науковим співробітникам буде запропонована аналогічна посада в новій структурі - Міносвіти

Рютте та Навроцький: Головне питання для безпеки Європи - не Гренландія, а Україна

Підстав для введення надзвичайної ситуації в енергетиці в Харківській області наразі немає – Синєгубов

Понад 114 млн грн повернуто державі у справі про закупівлю вугілля для "Центренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА