Інтерфакс-Україна
20:27 20.10.2024

Держприкордонслужба попередила про скупчення автотранспорту на кордоні з Польщею в ПП "Краковець" і "Шегині"

1 хв читати
Держприкордонслужба попередила про скупчення автотранспорту на кордоні з Польщею в ПП "Краковець" і "Шегині"

На українсько-польському кордоні в пунктах пропуску "Краковець" і "Шегині" в неділю, 20 жовтня, утворилася черга автотранспорту, інформувало Західне регіональне управління Державної прикордонної служби України на своїй сторінці у фейсбуці.

"Звертаємо увагу громадян, які перетинають кордон у пункті пропуску "Краковець" та "Шегині". Спостерігається певне накопичення транспортних засобів на виїзд з України", - ідеться в повідомленні.

Прикордонники рекомендували громадянам врахувати цю інформацію і за можливості обирати інші пункти пропуску для перетину кордону.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський назвав енергетичне обладнання, фінанси і ППО головними темами переговорів з партнерами

Окупанти скинули авіабомбу на храм у Костянтинівці, загинули двоє людей, ще четверо зазнали поранень

Зеленський та Карні обговорили розширення участі Канади в ініціативі PURL

У Херсоні загинула ще одна людина

Трамп і Зеленський говорили про ракети великої дальності Tomahawk - ЗМІ

Україна у межах синхронізації санкцій проти РФ за 4 міс. ухвалила 8 пакетів щодо 281 фізичних і 633 юросіб

Один із поранених внаслідок з'ясування стосунків із застосуванням гранати в Лозовій загинув, винуватця взято під варту

Лідери України та США обговорили можливості посилити українську ППО і домовленості щодо цього

Зеленський - Трампу: Якщо вдається зупинити війну на Близькому Сході, то інші війни точно можуть бути зупинені, в тому числі ця російська війна

У США засудили ексвійськового, який розповів секретні дані про війну в Україні на сайті знайомств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА