Інтерфакс-Україна
15:31 21.10.2024

У Києві викрили продавців таблеток для схуднення із вмістом психотропних речовин - прокуратура

1 хв читати
У Києві викрили продавців таблеток для схуднення із вмістом психотропних речовин - прокуратура

Правоохоронці викрили в Києві учасників організованої групи, яка через інтернет-магазин і соціальні мережі продавала таблетки для схуднення із вмістом психотропних речовин, повідомляє в понеділок пресслужба Київської міської прокуратури.

"25-річний киянин організував і очолив злочинну групу, яка збувала таблетки для схуднення із вмістом психотропної речовини - сибутраміну. До складу цієї групи входило четверо учасників. Організатор групи забезпечував безперебійне надходження оптових партій товару для їх фасування та продажу, контролював безпосередній збут і встановлював графік роботи... Інші учасники злочинної групи здійснювали роздрібний незаконний збут пігулок для схуднення через інтернет-магазин, де приймали замовлення онлайн, і соціальні мережі, надсилаючи товари клієнтам поштою по всій Україні", - йдеться в повідомленні.

Під час проведення обшуків за місцями проживання фігурантів і в приміщенні їхнього офісу правоохоронці вилучили понад 30 тис. таблеток із вмістом сибутраміну.

Фігурантам повідомлено про підозру за фактами вчинення особливо тяжких злочинів у сфері незаконного обігу психотропних речовин (ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України), їм обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Співвласник Fire Point: Міндіч хотів 50% акцій компанії, але ми йому відмовили, ніяких обшуків у нас не було

Сибіга провів телефонні перемовини з керівниками зовнішньополітичних відомств європейських країн

Трамп вважає, що Зеленському доведеться обирати між мирним планом і подальшою боротьбою

Туск: унаслідок російської атаки на Тернопіль загинули громадянка Польщі та її семирічна донька

Глави МЗС України та Хорватії обговорили ситуацію на фронті, мирний процес і важливість європейської єдності

Сибіга поінформував главу МЗС Норвегії про переговори Зеленського з партнерами щодо припинення вогню

Президент Румунії вітає поновлені зусилля Трампа щодо припинення війни та підтверджує свою підтримку України

Мерц обговорив з Трампом план мирного урегулювання для України та домовився про наступні кроки

Історик Снайдер пояснює, чому російський план, який просувають США для України, не спрацює

Антикорупційні розслідування не повинні підірвати міжнародну підтримку України перед агресією РФ – розмова Сибіги з Каллас

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА