Інтерфакс-Україна
14:37 22.10.2024

Зеленський подякував Великій Британії за надання фінансової допомоги для підтримки військових потреб

1 хв читати
Зеленський подякував Великій Британії за надання фінансової допомоги для підтримки військових потреб

Президент України Володимир Зеленський подякував уряду Великої Британії за надання фінансової допомоги на підтримку військових потреб за рахунок доходів від заморожених російських активів.

"Я глибоко вдячний Великій Британії за надання Україні додаткових $3 млрд фінансової допомоги для підтримки наших військових потреб, які будуть погашені за рахунок доходу від заморожених російських активів", - написав Зеленський у соцмережі Х у вівторок.

Президент наголосив, що "цей важливий крок робить Велику Британію першою країною G7, яка робить свій внесок у механізм збільшення надходжень до бюджету".

Раніше повідомлялося, що Велика Британія надає Україні військовий кредит на 2,26 млрд фунтів стерлінгів для закупівлі необхідного військового обладнання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ССО повідомляє про розвідку та знищення ворога спецпризначенцями в Покровську

Качка: у звіті Єврокомісії зазначено, що обмеження воєнного стану є пропорційними і не йдуть далі, ніж потрібно

Росіяни вдень атакували Покровську і Петропавлівську громади, є загиблі і постраждалі – ОВА

Україна продовжує вживати заходи для покращення освіти і витрачає на неї таку частку ВВП, як і ЄС - Пакет розширення

ГУР спільно з пілотами ЗСУ та ССО атакували НПЗ "Лукойл-Ніжегороднєфтєоргсинтез" - джерела

Україна пише "посібник" із реформування в умовах війни - Матернова

Матернова представила Кабміну щорічну доповідь в межах Пакета розширення ЄС 2025 року

Майже всі діти одужали після спалаху хвороби Коксакі в Київській області

Італія посилить підтримку України у відповідь на образи з боку РФ – глава МЗС

Німеччина планує збільшити допомогу Україні на EUR3 млрд у 2026 році – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА