Інтерфакс-Україна
09:31 23.10.2024

Генштаб ЗСУ: Сили оборони на 9:00 збили 57 БПЛА, бойова робота триває

1 хв читати
Генштаб ЗСУ: Сили оборони на 9:00 збили 57 БПЛА, бойова робота триває
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official/11260

Сили оборони станом на 9:00 збили 57 ворожих безпілотників із 81, що атакують Україну, 15 БПЛА локаційно втрачено, повідомила пресслужба Генерального штабу ЗСУ.

"У ніч на 23 жовтня 2024 року (з 22:00 22 жовтня) ворог завдає удару по Україні 81 ударним БПЛА типу Shahed і безпілотниками невстановленого типу із напрямків Приморсько-Ахтарськ, Курськ – рф", - ідеться в повідомленні Генштабу в середу.

Повідомляється, що в ніч на середу противник атакував Одещину керованою авіаційною ракетою Х-31П з акваторії Чорного моря.

Станом на 9:00 підтверджено знищення 57 ворожих БПЛА в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Сумській, Черкаській, Хмельницькій, Тернопільській, Кіровоградській, Київській, Полтавській, Чернігівській і Харківській областях.

"Крім того, 15 російських безпілотників наразі локаційно втрачено. До дев’яти ворожих БПЛА спостерігаються в повітряному просторі України", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що повітряний напад відбиває авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ і мобільні вогневі групи Повітряних сил і Сил оборони України, бойова робота триває.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА