Інтерфакс-Україна
10:41 24.10.2024

Окупанти обстріляли Куп'янськ, загинули двоє людей, поранені троє - попередні дані

1 хв читати
Окупанти обстріляли Куп'янськ, загинули двоє людей, поранені троє - попередні дані

Російські окупанти біля 10:00 завдали удару по Куп'янську, поблизу місцевого ринку, за попередніми даними, загинули двоє людей, повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Близько 10:00 години окупанти вдарили по м. Куп'янськ. Ворог влучив поблизу магазина та місцевого ринку. На жаль, є загиблі, попередньо – двоє", - написав він у телеграмі у четвер.

За його даними, щонайменше троє поранених.

Екстрені служби працюють на місці, дані оновлюються.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Командувач СБС оголосив набір у свої підрозділи, планує закрити 15 тис вакансій

Рух ХАМАС передав ізраїльтянам тіла двох заручників - ЦАХАЛ

Державна митна служба: Вибух стався на митному посту "Укрпошти" на Київській митниці, відправлення йшло на експорт з України

Нові жертви окупантів на Донеччині: 2 загиблих і 9 поранених

РФ думає про те, як продавати свої підприємства в Європі, оскільки вони не зможуть працювати - Зеленський

Росіяни завдали ударів по Слов'янській ТЕС, дві людини загинуло

З ТОТ до батька на підконтрольну територію виїхав підліток, повідомив голова ОП

Ще одну посилку із небезпечним вмістом було виявлено під час контрольних заходів у відділенні "Укрпошти", де стався вибух

Кожен 10-й підліток віком 10-18 років часто питає поради про свій емоційний стан та настрій у ШІ - дослідження

Аукціон ПриватБанку з продажу "Дніпро-Арени" зірвався через відсутність заявок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА