Інтерфакс-Україна
15:21 24.10.2024

В Україні готують мітинги-провокації, попередило ГУР

1 хв читати
В Україні готують мітинги-провокації, попередило ГУР

Анонімні акаунти в телеграмі шукають людей, згодних за гроші вийти на "мітинги", спрямовані на дискредитацію військово-політичного керівництва України, зокрема спецслужб, повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

"Тих, хто купується, просять знімати фото та відео з провокативних акцій, аби створити "картинку" з метою суспільної поляризації та створення напруги всередині України", - зазначено в повідомленні ГУР у телеграмі.

За їхньою інформацією, відповідні проплачені збіговиська хочуть зібрати в Києві, Одесі, Дніпрі та інших обласних центрах.

Воєнна розвідка застерігає громадян України від участі у "шкідливих для національної безпеки заходах".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих у Харкові внаслідок масованої атаки російських БпЛА зросла до чотирьох

Поромному комплексу "Орлівка" на відновлення після обстрілу РФ потрібно від кількох днів до кількох тижнів

Європейська переговорна позиція має бути достатньо сильною щоб спонукати Росію до переговорів - Мерц

Кількість постраждалих через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові зросла до 15

Сили оборони відбили з початку доби 177 ворожих атак - Генштаб

Кількість загиблих внаслідок атаки російських БпЛА у Харкові зросла до трьох - мер

Вже двоє загиблих і 8 постраждалих у Харкові внаслідок атаки російських дронів - ОВА

Одна людина загинула, 4 постраждали внаслідок ворожих ударів по Харкову

Рубіо: Я вірю, що ми досягнемо мети, нам просто потрібно більше часу

Переговори в Швейцарії триватимуть у неділю до ночі – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА