Інтерфакс-Україна
13:45 25.10.2024

В Офісі президента спростували слова Путіна про нібито "пропозицію" Москві через Туреччину

1 хв читати
В Офісі президента спростували слова Путіна про нібито "пропозицію" Москві через Туреччину

В України є Формула миру, тоді як у Володимира Путіна є бажання вести війну, тому він постійно шукає "відмазки", чому не йде на Формулу миру, заявив радник президента України з комунікації Дмитро Литвин.

"У нас є Формула миру. Вона є в Статуті ООН. А у нього (у Путіна - ІФ-У) є бажання вести війну, і він винуватець агресії. Тому йому постійно потрібно шукати відмазки, чому він два роки не йде на Формулу миру", - повідомив Литвин у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Раніше Володимир Путін на саміті БРІКС заявив, що нібито представник Туреччини на сесії Генасамблеї ООН у Нью-Йорку у вересні отримав від України якусь пропозицію для Росії.

Українська формула миру, озвучена президентом Володимиром Зеленським на саміті G-20 у 2022 р., містить у собі радіаційну та ядерну безпеку; продовольчу безпеку; енергетичну безпеку; звільнення всіх полонених і депортованих; виконання Статуту ООН і відновлення територіальної цілісності України та світового порядку; виведення російських військ і припинення бойових дій; повернення справедливості; протидію екоциду; недопущення ескалації; і останнє - фіксацію закінчення війни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог втратив 56 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський щодо розмови з Трампом: розраховуємо на тиск США на РФ

Європейські лідери після розмови з Зеленським висловили йому повну підтримку

Ворог атакував Запоріжжя, виникла пожежа в адмінбудівлі

Некомплекту військових хірургів у передових хірургічних групах та військово-мобільних госпіталях немає - Гуменюк

Головний хірург ЗСУ: характер сучасної бойової травми кардинально змінився, понад 80% поранень є осколковими

Головний хірург ЗСУ: близько 70% ампутацій пов’язані з відривом кінцівок

Росіяни побоюються Tomahawk, тому надсилають позитивні меседжі не українській стороні – Зеленський

Україна не може боротися своїми системами ППО проти балістики - Зеленський

Зараз лише Трамп має діалог з Росією, Україні потрібні сильні безпекові гарантії – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА