Інтерфакс-Україна
20:06 26.10.2024

У Москві налаштовані на продовження агресії, вже днями солдати з КНДР можуть бути на полі бою проти України - Зеленський

2 хв читати
У Москві налаштовані на продовження агресії, вже днями солдати з КНДР можуть бути на полі бою проти України - Зеленський

Нещодавні удари окупантів, а також кількість жертв і постраждалих у Дніпрі, Києві, Костянтинівці Донецької області та інших регіонах країни свідчать про наростання російської агресії, зазначив президент України Володимир Зеленський.

"Кожна така доба війни доводить лише те, що в Москві налаштовані на продовження агресії. Більше нічого вони там не хочуть. Саме тому вони намагаються збільшити їхнє оборонне виробництво і саме за рахунок обходу санкцій. Саме тому беруть у спільники все більше Північну Корею, і вже днями їхні солдати можуть бути на полі бою проти України", - сказав він у вечірньому відеозверненні в суботу.

Зеленський наголосив, що "Україна змушена буде в Європі фактично воювати проти Північної Кореї".

"Це умови, коли відсутність більш сильних рішень партнерів на підтримку України тільки спонукає Путіна вкладатись далі в терор. Світ може зупинити розгортання війни. Абстракцій та слів для цього замало – конкретні кроки потрібні", - продовжив глава держави.

За словами президента, всі необхідні кроки передбачені в Плані перемоги, все те, "що не дозволить винуватцям війни стати ще більш агресивними". Він також очікує "необхідного більшого тиску на Росію".

"Наступний тиждень буде часом нашої дуже активної роботи з партнерами заради підтримки наших воїнів насамперед, воїнів на фронті та заради нашої стратегії примусу Росії до завершення війни. Ми готуємо важливі сигнали підтримки", - сказав Зеленський.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Румунії автобус із 60 українцями потрапив у ДТП, одна людина загинула, ще 5 – постраждалі – ЗМІ

Росіяни не прорвалися на територію Дніпропетровщини – ЦПД

ВАКС 1 липня розгляне клопотання про відсторонення Чернишова з посади

Апарт-готель з підземним паркінгом побудують у Львові

Кличко підписав рішення Київради про недовіру до першого заступника голови КМДА Поворозника

Сибіга: дуже сподіваємося, що отримаємо додаткові системи ППО від наших партнерів

Полоненому окупанту, причетному до розстрілу українських військовополонених на Харківщині, повідомлено про підозру – СБУ

Сибіга про використання заморожених російських активів, а не тільки прибутків: Ми надалі працюємо над цим

Норвегія розгорне F-35 у Польщі, в тому числі для захисту логістичного центру допомоги Україні

Глава МЗС Німеччини: Путін не хоче миру і розраховує, що наша увага до України ослабне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА