00:09 28.10.2024

Під час обстрілу Херсона поранено дитину

1 хв читати

За уточненими даними, унаслідок обстрілу з боку російських окупантів увечері в неділю поранення дістав 13-річний житель Херсона, повідомив начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Унаслідок «прильоту» в житловий будинок травмувалася 13-річна дитина. Хлопчик отримав вибухову та черепно-мозкову травми, а також осколкове поранення ноги. Лікарі надали йому допомогу на місці. Від госпіталізації батьки відмовилися", - написав Прокудін у Телеграм.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рішення про можливі зміни в роботі транспорту під час тривоги мають доопрацювати до наступного засідання Ради оборони Києва

У Карпатах оголосили штормове попередження через грози і сильний вітер

ДБР проводить обшуки в екскерівника служби безпеки Порошенка та його заступника, повідомляють в "Євросолідарності"

Мережу з 294 багатопрофільних лікарень створено замість системи МСЕК з 1 січня 2025 р.

Триває робота над дозволом видачі чоловікам за кордоном паспортів, у яких завершується термін, - Чернишов

Персонал парламенту Фінляндії перейшов на віддалену роботу через шлунковий грип

Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про запобігання порушенням з боку представників ТЦК та ВЛК

Чернишов виступає за суттєву лібералізацію в підходах до реформи множинного громадянства

Туск проведе зустріч з Ердоганом в Анкарі, говоритимуть про переговори у Джидді

Погода найближчими днями очікується тепла, місцями дощі

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА