Інтерфакс-Україна
08:03 28.10.2024

У Куцурубській громаді внаслідок атаки дроном загинув мирний житель

1 хв читати
У Куцурубській громаді внаслідок атаки дроном загинув мирний житель

У с. Дмитрівка Куцурубської громади Миколаївської області внаслідок атаки ворожого дрона загинув мирний житель, через повторну атаку знищено поліцейський автомобіль, поліцейські не постраждали, повідомляє голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

"Учора, 27 жовтня, ворог сім разів атакував Куцурубську громаду дронами типу FPV. У результаті в с. Дмитрівка один із БПЛА влучив у 43-річного чоловіка, який їхав на мопеді. На жаль, від отриманих травм він загинув на місці. Двома іншими FPV-дронами росіяни обстріляли поліцейських, які прибули на виклик. Унаслідок влучень сталася пожежа, яка повністю знищила службове авто. Правоохоронці не постраждали", - сказано в його телеграм-каналі.

Також згідно з інформацією глави ОВА, у Вознесенському районі уламками збитого БПЛА пошкоджено три приватні будинки, господарські будівлі та автомобіль. За межами населеного пункту, на відкритій території, сталося загоряння трави, яке було оперативно ліквідовано пожежниками, без постраждалих.

Зазначається, що силами і засобами ППО в небі над Миколаївською областю було збито чотири БПЛА типу "Шахед".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Журналістка Крюкова оскаржила санкції проти неї у Верховному суді

США готові відновити поставки в Україну плануючих бомб GLSDB – ЗМІ

Американці побоюються, що Трамп занадто тісно пов'язаний з Росією, - опитування Reuters/Ipsos

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 344 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 128 ворожих атак - Генштаб

Келлога усунули від мирних перемовин на вимогу РФ через його близкість до України - ЗМІ

Рютте після зустрічі з Трампом: НАТО є сильним, і разом ми робимо його ще сильнішим

Семеро цивільних, в тому числі четверо дітей постраждали через атаку російських БпЛА - Синєгубов

США не продовжили ліцензію на купівлю російської нафти закордонними компаніями

Україна довіряє американським та європейським можливостям контролю та верифікації припинення вогню – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА