Інтерфакс-Україна
15:36 28.10.2024

Зеленський уперше прибув до Ісландії, де візьме участь у саміті "Україна-Північна Європа"

1 хв читати
Зеленський уперше прибув до Ісландії, де візьме участь у саміті "Україна-Північна Європа"

Президент України Володимир Зеленський вперше прибув із робочим візитом до Ісландії, де візьме участь у 4-му саміті "Україна-Північна Європа", а також у засіданні Північної ради.

"Уперше прибув до Ісландії з робочим візитом. Візьму участь у четвертому саміті Україна – Північна Європа та проведу двосторонні переговори з його учасниками: прем’єрами Ісландії, Данії, Норвегії, Фінляндії та Швеції. Зустрінуся з пані президентом (Ісландії Халлою Томасдоуттір - ІФ-У), і представниками парламенту країни-господаря. Візьму участь у засіданні Північної ради", - написав Зеленський у телеграм-каналі в понеділок.

Президент повідомив, що обговорить із партнерами підтримку Плану перемоги та питання, у яких співпраця може бути найрезультативнішою, зокрема, фінансування українського виробництва зброї та далекобійних засобів, підготовку до зими, морську безпеку, обмеження тіньового флоту РФ, оборонну підтримку, а також підготовку й оснащення українських воїнів.

"Країни Північної Європи – наші принципові й рішучі союзники, а майданчик Україна – Північна Європа – один із найефективніших наших багатосторонніх форматів. Продовжуємо працювати разом, щоб реалізувати його повний потенціал", - наголосив глава української держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон, Мерц і Туск відвідають Молдову 27 серпня з нагоди Дня незалежності

Синоптики попереджають про сильні дощі та грози в Україні, на сході та південному-сході - град та шквали

Росія вийшла зі справи Арбітражного трибуналу (Гаага) про захоплення кораблів та моряків ВМС ЗСУ у 2018р

Комунальна галузь підключила понад 145 МВт когенераційних установок – Кулеба

Кабмін затвердив запуск програми адаптації для ветеранів, які втратили зір - Свириденко

Кабмін пропонує Раді ввести кримінальну відповідальність за незаконний перетин кордону - законопроєкт

Держава компенсуватиме 50% автоцивілки для ветеранів - Свириденко

Кабмін схвалили законопроєкт про основи державної ветеранської політики - Свириденко

В Україні немає загальної державної програми релокації пенітенціарних установ на період воєнного стану – юрист

Найближчі два дні будуть прохолодними та дощовими, у День Незалежності в Києві очікується короткочасний дощ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА