Інтерфакс-Україна
17:32 28.10.2024

У Нікополі внаслідок атаки ворожого дрона на дитячому майданчику поранено двох дівчаток

1 хв читати

Дві дівчинки віком 12 і 13 років дістали поранення внаслідок атаки російського безпілотного літального апарата в понеділок у місті Нікополь Дніпропетровської області, повідомляють у телеграм-каналі Національної поліції України.

"Сьогодні, близько 11:30, дві дівчинки 12 і 13 років перебували на дитячому майданчику. У цей момент над ними завис ворожий дрон-камікадзе і різко почав знижуватися. Діти почали тікати, потім впали на землю, після чого пролунав вибух. Дівчата дістали осколкові поранення", - ідеться в повідомленні.

За даними поліції, батьки дівчаток перебували неподалік від епіцентру вибуху. Вони не постраждали.

Правоохоронці зафіксували злочин армії РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

Спроможність Служби освітнього омбудсмена дуже обмежена і не вистачає представників на місцях - Лещик

Найближчі два дні будуть без опадів, лише вночі та вранці Україну накриватимуть тумани

УЧХ допомагав постраждалим від атаки БпЛА РФ на Запоріжжя

Президенти України й Молдови обговорили двосторонню співпрацю та спільний шлях до членства у Євросоюзі

Україна і ЄС зруйнували транснаціональну мережу шахрайських call-центрів – Офіс генпрокурора

Освітній омбудсмен Лещик про реорганізацію і злиття вишів: в нас відбувається демографічна криза, це відображається на вищій освіті

Джамала вважає, що правила допуску до нацвідбору на "Євробачення" можна переглянути і вдосконалити

Переліки споживачів, яким заборонено відключати е/е, переглянуто вже в 16 областях – заступник глави Міненерго

Безугла заблокувала трибуну, Рада розпочала засідання із запізненням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА