Інтерфакс-Україна
23:30 28.10.2024

Уже 11 постраждалих у Кривому Розі, двоє у важкому стані - Лисак

1 хв читати
Уже 11 постраждалих у Кривому Розі, двоє у важкому стані - Лисак

Станом на 23:24 понеділка внаслідок балістичного удару ворога в Кривому Розі вже 11 постраждалих, двоє чоловіків у вкрай тяжкому стані, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

"11 постраждалих у Кривому Розі станом на цей момент. Двоє чоловіків, 39 і 60 років, у вкрай важкому стані. Лікарі роблять усе можливе, щоб врятувати їх", - написав він у телеграмі.

Також ще п'ятеро госпіталізованих у стані середньої тяжкості.

ОСТАННЄ

США оновили офіційну позицію щодо походження COVID-19, Білий дім схиляється до версії про лабораторний витік

США зменшать військову присутність у Сирії в межах перегрупування сил

Трамп і Стармер обговорили торгівлю, війну в Україні та безпеку на Близькому Сході

Консервативна партія Канади передасть Україні заморожені російські активи на суму $22 млрд

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА