Інтерфакс-Україна
08:46 29.10.2024

На Київщині ППО ліквідувала всі ворожі БПЛА

1 хв читати
На Київщині ППО ліквідувала всі ворожі БПЛА

У Київській області ППО ліквідувала всі ворожі безпілотники, повідомив голова обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

"В області працювали сили ППО. Ворожі цілі знищено. Влучень в об'єкти критичної або житлової інфраструктури не допущено. Постраждалих серед населення немає", - зазначено в його телеграм-каналі.

Також він повідомив, що в одному з районів області внаслідок падіння уламків збитих ворожих цілей сталося загоряння трав'яного настилу. Пожежу ліквідовано.

В іншому районі уламки дрона пошкодили дорожнє полотно поблизу населеного пункту.

Оперативні групи продовжують роботу з фіксації наслідків нічної атаки.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Хуртовини та ожеледиця можуть ускладнити роботу підприємств і транспорту в п'ятницю – Укргідрометцентр

200 тис. абонентів Дніпропетровщини знову зі світлом після обстрілів – "ДТЕК"

Танкер Elbus атаковано БпЛА біля берегів Туреччини – ЗМІ

Мін'юст є учасником 9 погоджених урядом експериментальних проєктів, а МЗС - координатором одного проєкту

Снігопади очікуються в Україні в найближчі дні, на південному сході – дощі, у суботу різке похолодання

Мер Дніпра заявив про надзвичайну ситуацію в місті

У Кривому Розі без світла вже 39 тис. абонентів, без тепла 2,5 тис. багатоповерхівок – Вілкул

Уже 63 університети підтвердили впровадження "зимового вступу" на "нульовий курс" - Міносвіти

ДБР: комвзводу на Донеччині незаконно виплачував "бойові", як і його підозрюваний попередник

Дмитрієв перебував у Парижі під час або на день пізніше зустрічі Коаліції охочих - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА