Інтерфакс-Україна
13:48 29.10.2024

Запрошення України до НАТО має бути прозорим - Зеленський

1 хв читати
Запрошення України до НАТО має бути прозорим - Зеленський

Запрошення України до НАТО дасть змогу досягти тривалого миру, однак воно має бути прозорим, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Ми маємо завершити цю війну і принести на ці землі справді тривалий мир. І саме такі запрошення, вони дають можливість Україні досягти цього. Але це має бути прозоро, як і вода, яку ми вчора бачили у вашому фіорді", - сказав Зеленський, виступаючи на 76-й сесії Північної ради в Рейк'явіку.

Він наголосив, що Україна й українці абсолютно гідні бути частиною НАТО. Президент подякував країнам Північної ради за підтримку руху України в цьому напрямі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Диверсії на залізниці в Польщі розслідують як терористичні акти на користь іноземної розвідки – прокуратура

АМКУ оштрафував двох виробників дієтичних добавок загалом на 11,1 млн грн

Прізвище нардепа Мамки фігурує на плівках про корупцію у "Енергоатомі" - Абакумов

Керівник ДП "НДІБВ" Савченко просить взяти Чернишова на поруки

Сили оборони проводять штурмові дії біля Яблукового, йдуть запеклі бої біля Варварівки на Гуляйпільському напрямку - речник

Буданов про справу "Мідас": антикорупційні органи відмінно спрацювали, викривши незаконну схему

Україна матиме нове переговорне вікно з РФ у квітні у разі нормального проходження зими – директор фонду ПЖ Чмут

ПА ОБСЄ приєдналася до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей

Україна та Литва узгодили перелік спільних науково-дослідних проєктів на 2026–2027рр

Поранений через атаку ворожого дрона помер у лікарні – Херсонська ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА