Інтерфакс-Україна
13:56 29.10.2024

РФ формує штурмовиків для війни в Україні із засуджених, хворих на гепатит В і С - ГУР

1 хв читати
РФ формує штурмовиків для війни в Україні із засуджених, хворих на гепатит В і С - ГУР

Росія формує штурмові підрозділи для війни в Україні із засуджених, хворих на гепатит В і С, повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"У кремлі вирішили сформувати штурмові підрозділи із засуджених, хворих на гепатит В і С, і відправити на війну проти України", - ідеться в повідомленні ГУР у телеграм-каналі у вівторок.

Повідомляється, що відповідний наказ міністра оборони держави-агресора Росії Бєлоусова №610, датований 10 жовтня 2024 року, виключає гепатит С з переліку хвороб, наявність яких не дає змоги проходити військову службу.

"Для комплектування підрозділів із хворих на гепатит зеків затверджено спеціальний порядок організації та прийому в російську окупаційну армію. Інфікованих гепатитом у документі маркують як "контингент С". Перед відправленням на фронт хворим зекам у колоніях формально мають колоти вакцину від гепатиту В і проводити курс противірусної терапії гепатиту С", - йдеться в повідомленні ГУР.

Зазначено, що, за оцінками "російських вождів, їхнє нове мобілізаційне рішення дасть змогу залучити до м'ясних штурмів на війні проти України тисячі зеків. Наприклад, у в'язницях та ізоляторах на території так званого центрального військового округу ЗС РФ налічується близько 10 тисяч "гепатитників" - добровільне бажання воювати з них виявили близько 15%".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Подано 17,7 млн заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки", виплати отримали уже 13,7 млн українців - Мінсоцполітики

Свириденко нагородила працівників українських енергокомпаній з нагоди професійного свята

Екс-в.о. директорку держпідприємства НААН засуджено на 9 років позбавлення волі за заволодіння 17 млн грн

Фігуранти справи Міндіча-Галущенка легалізовували вкрадені в "Енергоатому" гроші у Словаччині – ЗМІ

Негативна динаміка укладання договорів за 9 міс. спостерігалася майже в усіх класах страхування - експерт

Бари та ресторани зібрали в рамках благодійної кампанії 100 комплектів з дронами для ГУР – фонд

Запропоновані урядом зміни оподаткування ліквідують саму філософію спрощеної системи оподаткування – експерт

Двоє чоловіків отримали 10 років в’язниці за підпали у Києві на замовлення ворога - СБУ

Міносвіти оголосило конкурси на посади ректорів ще 4 університетів

Близько 2 тис. масованих ракетно-дронових атак зазнала енергетична система України з вересня - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА