Інтерфакс-Україна
17:40 29.10.2024

У Харкові завершено аварійно-рятувальні роботи на місці нічного ворожого авіаудару - ДСНС

1 хв читати
У Харкові завершено аварійно-рятувальні роботи на місці нічного ворожого авіаудару - ДСНС
Фото: https://t.me/dsns_telegram/34275

В Основ'янському районі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці влучання російської авіабомби в ніч на вівторок.

"Рятувальники вилучили з-під завалів тіла чотирьох загиблих на території приватного житлового сектора. Спільно з працівниками комунальних служб міста розбирали завали повністю зруйнованого будинку: розчистили 320 куб. м будівельного сміття", - повідомляється в телеграм-каналі ДСНС.

До аварійно-рятувальних робіт залучали 21 рятувальника та 4 од. техніки ДСНС.

За оновленими даними Харківської облпрокуратури, унаслідок нічного авіаудару загинули дві жінки, двоє чоловіків, у сімох осіб гостра реакція на стрес.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський

Зеленський: Головне завдання зараз – відновлення енергозабезпечення всіх будинків після ударів

Зеленський: Повномасштабна війна Росії проти України триває стільки ж, скільки тривала нацистська війна проти СРСР - 1418 днів

У понеділок "Укренерго" застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Німеччина пропонує місію НАТО для захисту Гренландії на тлі напруженості через заяви США - ЗМІ

У Києві внаслідок пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини, дев’ять мешканців евакуйовано - ДСНС

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА