Інтерфакс-Україна
15:16 30.10.2024

Для зупинки російського тіньового флоту потрібне рішення не лише Північної Європи, а й усього ЄС, - Зеленський

1 хв читати
Для зупинки російського тіньового флоту потрібне рішення не лише Північної Європи, а й усього ЄС, - Зеленський

Деякі партнери вже порушували питання санкцій проти тіньового флоту РФ, однак для цього потрібне рішення не лише країн Північної Європи, а всього Європейського Союзу, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Деякі з партнерів уже порушували це питання під час сесій ЄС і зустрічей ЄС. У них є мета зупинити їхній флот на сьогодні, зупинити його, до речі, у північних територіальних водах, і це справді важко. Потрібне рішення не лише від країн Північної Європи, а й також від усього ЄС", - сказав Зеленський в інтерв'ю для ЗМІ Північної Європи.

Водночас президент зазначив, що країни Північної Європи можуть порушити питання про санкції проти російського тіньового флоту, оскільки йдеться не лише про гроші, а й про екологічні ризики.

Зеленський додав, що РФ заробляє на тіньовому флоті приблизно від EUR10 млрд до EUR12 млрд.

"Якщо ми порахуємо всю підтримку, яку Україна отримала в період війни від усіх партнерів, ви побачите, що їхній флот приніс їм (РФ - ІФ-У) більше грошей, тому що санкції працюють, але не на 100%", - наголосив глава держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд змінив запобіжний захід нардепу Тищенку і експоліцейському Писаренку на нічний домашній арешт - Суспільне

Посла РФ викликали до МЗС Польщі у зв'язку із ситуацією з консульством у Кракові

БЕБ викрила в Київській області цех із нелегального виготовлення тютюну, який працював на свинофермі

ДТЕК за тиждень повернув електропостачання 106,7 тис. абонентів у трьох областях

У Польщі висунули звинувачення двом українцям у співучасті підпалу ТЦ у Варшаві, замовленого спецслужбами РФ

У західних областях та на Вінниччині у вівторок очікуються заморозки на поверхні ґрунту

Загинув працівник "Сумиобленерго" внаслідок атаки російського дрона

РФ може активізувати наступ на Донбасі, Херсонщині та запорізькому напрямку - Паліса

Єврорада схвалила висновки щодо оцінки дій політики згуртованості на підтримку українських біженців у Європі

В найближчі дві доби в Україні очікується прохолодна дощова погода, подекуди – заморозки на ґрунті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА