Інтерфакс-Україна
18:18 30.10.2024

Влада Іспанії оголосила триденну жалобу за загиблими через повені, кількість жертв - 72

2 хв читати
Влада Іспанії оголосила триденну жалобу за загиблими через повені, кількість жертв - 72

Уряд Іспанії вирішив оголосити триденну жалобу у зв'язку із загибеллю людей під час руйнівних повеней, повідомив міністр територіальної політики Ангель Віктор Торрес у середу на пресконференції.

"Уряд оголошує триденну офіційну жалобу: 31 жовтня, 1 і 2 листопада", - зазначив Торрес.

Він додав, що прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес у четвер відвідає постраждалі від повеней райони автономної спільноти Валенсія.

Крім того, міністр запевнив, що влада Іспанії докладає "всіх можливих зусиль" для допомоги автономним співтовариствам Валенсія і Кастилія-Ла-Манча в боротьбі з наслідками повеней, і закликав постраждалих звернутися до урядових підрозділів, щоб повідомити про завдані збитки.

За даними агентства Associated Press, кількість жертв повеней зросла до 72 осіб: 70 людей загинули у Валенсії, ще двоє - у Кастилії-Ла-Манча.

Раніше повідомляли про 64 загиблих. Крім того, в обох спільнотах кілька людей зникли безвісти. У Валенсії та Кастилії-Ла-Манча тривають пошуково-рятувальні роботи.

У Валенсії повені спричинили перебої з електропостачанням. В аеропорту Валенсії скасували кілька рейсів. Крім того, у регіоні частково перервано залізничне та автомобільне сполучення. Влада автономного співтовариства також повідомила про скасування в середу шкільних занять і спортивних заходів та про закриття парків.

Національна метеорологічна служба Іспанії запровадила у Валенсії "червоний", найвищий, рівень погодної небезпеки. За прогнозами синоптиків, дощі триватимуть щонайменше до четверга.

Підрозділи служб екстреного реагування Іспанії відправили понад 1,6 тис. співробітників до постраждалих від повеней районів країни. Крім того, уряд Іспанії створив кризовий комітет для координації рятувальних робіт.

ОСТАННЄ

Перспективи України після запровадження санкцій проти російської нафти покращуються - Стармер

Незалежна Комісія з прав людини представила ООН докази систематичного цілеспрямованого вбивства цивільних військовими РФ

Українська дипломатія успішно забезпечує ізоляцію РФ на міжнародній арені - Сибіга

США надають Німеччині відстрочку у застосуванні санкцій проти дочірнього підприємства компанії "Роснефть" - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 168 ворожих атак - Генштаб

ЛУКОЙЛ оголосив про намір продати міжнародні активи через санкції

Зеленський та міністр оборони Хорватії обговорили потреби України у ППО, зокрема із залученням механізму PURL

Вільнюс офіційно повідомив Мінськ про закриття литовсько-білоруського кордону до подальшого повідомлення

Румунія та Україна обговорили можливості розвитку двостороннього військово-технічного співробітництва

Електроенергію населенню у вівторок відключатимуть в окремих регіонах з 8:00 до 22:00, промисловості - з 7:00 до 22:00

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА