Інтерфакс-Україна
09:15 31.10.2024

Двоє постраждалих унаслідок ворожого авіаудару по Харкову у важкому стані - ОВА

1 хв читати

Станом на ранок четверга з 34 постраждалих унаслідок авіаудару, завданого ЗС РФ по Харкову в середу пізно ввечері, шпиталізовані 10 осіб, двоє постраждалих перебувають у тяжкому стані.

"11-річний хлопчик у важкому стані. Із 9 дорослих 1 у важкому, 8 - у стані середньої тяжкості", - повідомили в пресслужбі Харківської ОВА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили підтримку України та посилення тиску на РФ

Україна 27 листопада в односторонньому порядку передала Росії 14 цивільних осіб – проєкт "Хочу жить"

УЧХ взяв участь у зустрічі Консультативної групи донорів у Стокгольмі

Посол ЄС про "Коаліцію укриттів": Ми не починаємо з нуля, захисні споруди будуються в рамках "Ukraine Facility"

Міністри оборони ЄС обговорять подальшу підтримку Україні

Неефективний захист інтелектуальних прав загрожує втратою українських оборонних інновацій - дослідження

До Коаліції укриттів оголошено внесків на понад 22 млн євро - Свириденко

Дебютний Санкційний саміт почав роботу в Києві у четвер

У Покровську за тиждень проведено пошук та знищення противника на території близько 11,5 кв. км - Сирський

Спільна робота з делегацією США для розвитку досягнутого в Женеві результату продовжиться наприкінці цього тижня – Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА