Інтерфакс-Україна
11:47 31.10.2024

"Київтеплоенерго" підключило до тепла 16% житлофонду

1 хв читати
"Київтеплоенерго" підключило до тепла 16% житлофонду

Станом на 31 жовтня комунальне підприємство "Київтеплоенерго" ("КТЕ") підключило до системи теплопостачання 1617 багатоповерхівок, що становить 16% житлового фонду столиці.

"Підключення до тепла всіх будинків триватиме до 7 днів, адже в столиці функціонує одна з найбільших систем централізованого теплопостачання в Європі - 2,7 тис. км тепломереж, теплоелектроцентралі, 160 задіяних в опалювальному процесі котелень", - повідомила компанія в четвер.

Як пояснили в "КТЕ", увімкнення опалення в коротші терміни технологічно неможливе, оскільки різке збільшення теплового навантаження може призвести до аварійних ушкоджень.

Будинки, які отримують тепло на підставі колективних договорів, підключаються до опалення за заявками їхніх управителів.

Опалювальний сезон для закладів соціальної сфери розпочався в Києві з 14 жовтня. Тепло в будинки подається за індивідуальними заявками їхніх керівників. Наразі до опалення підключено 418 (92%) шкіл, 472 (88%) дитсадків, а також 277 (79%) лікувальних установ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ надасть грошову допомогу зареєстрованим евакуйованим у Лозівському ТЦ

"Метінвест" передав Нацгвардії 33 авто на 25 млн грн

Через обстріли окупантів Костянтинівка залишилась без газу, ремонт наразі неможливий – "Донецькоблгаз"

Окупанти обстріляли Костянтинівку дронами та авіабомбами, є численні руйнування - влада

Нацполіція: Внаслідок обстрілів на Херсонщині 1 людина загинула, 21 поранена, серед них – 3 поліцейських та парамедик

Кабмін пропонує Раді ввести кримінальну відповідальність за незаконний перетин кордону - законопроєкт

"Нафтогаз" та Equinor підписали меморандум про співпрацю – Корецький

Зеленський: армія – це найнадійніша безпека, але потрібні сильні гарантії від усіх, хто прагне миру

Свириденко: йде пошук оптимального шляху реалізації ініціативи про виїзд за кордон чоловіків 18-22 років

Уряд не розглядає питання підвищення тарифів на житлові потреби – Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА