Інтерфакс-Україна
12:28 31.10.2024

На ПП Ужгород-Вишнє Нємецьке 1 листопада буде тимчасово зупинено оформлення вантажівок

1 хв читати

На вантажному напрямку митного пункту пропуску Ужгород-Вишнє Нємецьке 1 листопада з 09:00 до 15:00 тимчасово зупинять оформлення транспортних засобів - словацька сторона оновлюватиме серверне програмне забезпечення, повідомляє Державна митна служба України.

"За інформацією словацьких митників, 1 листопада 2024 року оновлюватиметься серверне програмне забезпечення на митному посту "Вишнє Нємецьке" (вантажний напрямок) Міхаловецької митниці. У зв’язку з цим буде тимчасово призупинена робота митного контролю та оформлення великогабаритних транспортних засобів через українсько-словацький кордон", - ідеться в повідомленні на сайті Держмитслужби України в четвер.

Технічні роботи розпочнуться з 09:00 і триватимуть до 15:00.

"Просимо перевізників, які обиратимуть перетин кордону в цьому напрямку, врахувати зазначену інформацію при плануванні поїздок", - зазначається в повідомленні.

ОСТАННЄ

Президент Кенії подякував Зеленському за згоду сприяти у звільненні кенійців, шахрайськи завербованих РФ на війну

Сирський наголосив на неприпустимості залучення інструкторів до виконання інших завдань

Комісія ООН підтвердила висновки своїх розслідувань за результатами поїздки в Україну

У лікарні помер один з постраждалих внаслідок удару ворожого дрону по цивільній автівці у Харківській області

На Херсонщині в лікарні помер чоловік, постраждалий в результаті обстрілу – ОВА

Щонайменше 1436 громадян з 36 африканських країн воюють у лавах армії РФ проти України - Сибіга

У Покровську ворог зменшив активність, очікує на поповнення, намагався декілька разів проникнути у Гришине

СБУ заочно повідомила про підозру меру Москви, який мобілізував на війну майже 90 тис. москвичів

Залужний розповів вихованцям Ітонського коледжу в Британії про Україну та війну з РФ

Брюссель скасував видачу росіянам багаторазових віз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА