Інтерфакс-Україна
14:07 31.10.2024

Заступник командира 3 ОШБр: Ми маємо розраховувати насамперед на самих себе

1 хв читати
Заступник командира 3 ОШБр: Ми маємо розраховувати насамперед на самих себе

Україна має розраховувати насамперед на саму себе у війні з Росією, наголосив заступник командира 3 Окремої штурмової бригади ЗСУ Родіон Кудряшов.

"Я дуже поважаю і ціную допомогу наших партнерів, яка є ключовою. Але, звертаючись до молоді й усіх тут у залі, я хочу наголосити на тому, що ми маємо насамперед розраховувати на самих себе, самі вдосконалюватися, самі озброюватися, самі йти до перемоги", - сказав він під час 10-го Київського безпекового форуму для молоді, організованого Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну".

Військовий зазначив, що пишається тими підрозділами, які переходять на сучасні методи управління.

"Ми ніколи не зможемо перемогти велику радянську армію маленькою радянською армією. Ми можемо перемогти лише розвиваючись, лише працюючи й роблячи акцент на якості, а не кількості", - зазначив Кудряшов.

Він звернувся до присутніх молодих людей, щоб вони мали силу й наснагу розвиватися, навчатися й самовдосконалюватися щодня.

"Щодо патріотичного виховання, щодо розвитку молоді скажу так, що безпосередньо я дуже багато часу разом з усім керівним складом "Азову", третьої штурмової бригади приділяли й приділяємо цьому увагу", - сказав він.

Київський безпековий форум для молоді - провідна платформа для залучення молодих лідерів до обговорення питань національної безпеки й міжнародних відносин.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві внаслідок атаки постраждали двоє дітей - КМВА

У Києві вже є одне звернення після дронової атаки - Кличко

У Черкаському облцентрі через дронову атаку пошкоджено гуртожиток та виникло кілька пожеж – ОВА

У Святошинському районі горять три будинки через падіння уламків БпЛА, у Оболонському горить авто і будинок – КМВА

Ще на 10 напрямках тривають бої, з початку доби на фронті 180 боєзіткнень - Генштаб

Втрати ворога на покровському напрямку за добу становлять 75 військовослужбовців - Генштаб

Зеленський про збиття російського військового літака: доказ українських спроможностей

Без тиску на Москву та світових санкцій проти російської енергетики та банків Росія продовжить воювати – Зеленський

Україна готова якнайшвидше переходити до припинення вогню, якщо Росія готова до дзеркальних кроків

Україна готова якнайшвидше переходити до припинення вогню, якщо Росія готова до дзеркальних кроків – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА