Інтерфакс-Україна
17:41 31.10.2024

У Харкові завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вчорашнього авіаудару - ДСНС

1 хв читати
У Харкові завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вчорашнього авіаудару - ДСНС
Фото: ДСНС

Аварійно-рятувальні роботи та розбір завалів у дев'ятиповерховому житловому будинку в Харкові, в який напередодні пізно ввечері влучила російська авіабомба, завершено.

"Унаслідок ворожого удару три людини загинули, з них двоє дітей, ще 36 людей постраждали", - повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Харківській області.

До ліквідації наслідків влучання по житловій багатоповерхівці були залучені рятувальники Харківського, Луганського та Івано-Франківського гарнізонів ДСНС, а також 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України.

На місці події працювали психологи ДСНС, які надали допомогу 32 людям.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп і Рубіо ухвалять відповідні рішення за результатами переговорів України й РФ через два тижні– Держдеп

В німецькому уряді вважають, що ЄС повинен повернутися до питання використання заморожених активів РФ – ЗМІ

З початку доби Сили оборони відбили 141 ворожу атаку - Генштаб

Командування Сухопутних військ почало публічно звітувати перед суспільством про роботу ТЦК та СП

Окупанти розширили ще один плацдарм в Сумській області - DeepState

Зеленський: У України і партнерів досі немає чіткої інформації, з чим росіяни збираються в Стамбул

Понад 600 ветеранів та членів їх сімей взяли участь у фестивалі Superhumans Reunion’25

Мерц обговорить з Трампом війну в Україні під час візиту до США 5 червня

На "Книжковому Арсеналі" вилучили 74 газові балончики, 12 боєприпасів та вогнепальну зброю – УДО

Через ворожі удари по Куп’янську та Вовчанських Хуторах загинула жінка, постраждали три мирних жителі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА