Інтерфакс-Україна
19:33 31.10.2024

Міноборони розпочало бета-тестування трьох онлайн-відстрочок у "Резерв+"

1 хв читати
Міноборони розпочало бета-тестування трьох онлайн-відстрочок у "Резерв+"
Фото: Міноборони України

Міністерство оборони України запускає бета-тестування можливості оформлення відстрочки від мобілізації онлайн у застосунку "Резерв+", повідомляє пресслужба міністерства.

"Ми вже протестували сервіс внутрішніми ресурсами, але тепер хочемо перевірити його з користувачами "Резерв+". Нам необхідні ваші відгуки та думки, щоб знати, що варто поліпшити у відстрочках перед запуском. Хочемо, щоб українці якомога швидше могли забути про черги в ТЦК і збір папірців кожні три місяці", - зазначила заступниця міністра оборони з цифровізації Катерина Черногоренко.

Для оформлення онлайн-відстрочки користувач повинен буде надіслати відповідний запит до "Резерв+". Система перевірить, чи має конкретний громадянин право на відстрочку, і якщо так, то цей статус відобразиться в електронному військовому документі.

У тестуванні можуть узяти участь багатодітні батьки, які мають від трьох неповнолітніх дітей в одному шлюбі, люди з інвалідністю, які мають актуальне пенсійне посвідчення, а також студенти й аспіранти, які здобувають послідовну освіту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В.о. міністра юстиції Сугак задекларувала 1,7 млн грн доходів за 2024 рік

У Карпатах вперше приватну ділянку офіційно передали до природно-заповідного фонду України

УЧХ продовжує допомогу прифронтовим громадам Харківщини

Всі три АЕС України зазнали ускладнень в роботі внаслідок атаки 19 листопада – МАГАТЕ

Мирний житель загинув через ворожий авіаудар у Харківській області

В центрі Києва сталася пожежа в багатоповерхівці, попередня причина – вибух зарядної станції

Кабмін затвердив порядок оплати послуг з оздоровлення та відпочинку для дітей за принципом "Гроші ходять за дитиною"

Ексчиновниці КМДА повідомлено про підозру через закупівлю техніки з переплатою в 11 млн грн

Сили оборони уразили Рязанський НПЗ та інші об’єкти російського агресора – Генштаб ЗСУ

Генпрокурор запропонував Раді встановити довічне ув’язнення за вбивство та зґвалтування неповнолітніх

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА