Інтерфакс-Україна
22:39 31.10.2024

Ворог у нас один, не повинно бути внутрішнього ворога - Герой України Ігор Гордійчук

1 хв читати

Стійкість України досягається за рахунок мотивації, єдності народу і міжнародної підтримки, підкреслив заступник начальника Національного університету оборони України, генерал-майор Збройних сил України, Герой України Ігор Гордійчук.

"Наша стійкість досягається за рахунок вищої мотивації, більш сучасної кращої підготовки - ідеологічної, духовної, моральної, психологічної, інтелектуальної, фізичної - і більш сучасного хай-тек забезпечення", - зазначив він під час 10-го Київського Безпекового Форуму для молоді, організованого Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну".  

Це, за його словами, реалізується на полі бою. При цьому Гордійчук зазначив, що на тактичному рівні є певні труднощі, оскільки співвідношення сил не на нашу користь.

"Але якщо перша складова - стійкість переднього краю - буде, як колись навколо Києва, то буде друга складова - єднання всього народу. Ворог у нас один. Не має бути внутрішнього ворога", - наголосив Герой України.

Він також переконаний, що якщо ці дві складові будуть - стійкість переднього краю та об'єднання України навколо національної ідеї, свободи, перемоги - то буде й третя складова - міжнародна підтримка.

Київський безпековий форум для молоді - це провідна платформа для залучення молодих лідерів до обговорення питань національної безпеки та міжнародних відносин.

ОСТАННЄ

10 годинна тривога в Україні: РФ атакувала 18 ракетами, зокрема балістичними, та близько 400 ударними дронами

ЮНЕСКО враховуватиме вплив збройних конфліктів на об’єкти всесвітньої спадщини - Мінкультури

Британія і Франція збільшать запаси ракет Storm Shadow і працюватимуть над їх заміною

Двоє мирних мешканців постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківщини

Двоє загиблих і 16 постраждалих через масовану ракетно-дронову атаку ворога на Київ – влада

Сили оборони вразили за добу 13 районів зосередження окупантів

Генштаб зафіксував впродовж доби 201 бойове зіткнення

Зеленський проведе зустрічі з представниками США у Римі – МЗС

Окупанти втратили впродовж доби 920 військовослужбовців

У Подільському районі в результаті ворожої атаки практично повністю знищена амбулаторія Центру первинної медико-санітарної допомоги – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА