Інтерфакс-Україна
12:36 01.11.2024

У Херсоні в жовтні кількість загиблих від обстрілів майже в 4 рази перевищує вересневий показник

1 хв читати
У Херсоні в жовтні кількість загиблих від обстрілів майже в 4 рази перевищує вересневий показник

У жовтні в Херсоні внаслідок російських обстрілів загинули 25 осіб, 146 дістали поранень, повідомив начальник міської військової адміністрації Роман Мрочко.

"Відомо про 25 загиблих і 146 поранених унаслідок обстрілів Херсонської громади з боку російських окупаційних військ у жовтні. Загиблих минулого місяця майже в 4 рази більше, ніж у вересні", - написав він у телеграмі у п'ятницю.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА