Інтерфакс-Україна
15:22 01.11.2024

У Києві на 1 листопада під'єднали до тепла 60% житлових будинків керуючих компаній - КМДА

1 хв читати
У Києві на 1 листопада під'єднали до тепла 60% житлових будинків керуючих компаній - КМДА

У Києві триває підключення житлового фонду до опалення. Станом на ранок 1 листопада вже 4161 житловий будинок, або 60% від загальної кількості будівель, що обслуговуються комунальними житловими організаціями, вже отримують опалення, повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що значно нижчий показник підключення, а саме 13%, у будинках ЖБК, ОСББ та відомчих будинках, яким починають подавати тепло за їхніми індивідуальними заявками.

"Бачимо, що температура повітря суттєво знижується. Тому я прошу керівників ОСББ, ЖБК та інших відповідальних осіб не зволікати й звертатися до теплопостачальних організацій для вчасного підключення будівель. Усі служби працюють у посиленому режимі, без вихідних і перерв, оскільки стабільне входження в опалювальний сезон зараз є пріоритетним питанням", - зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Зазначається, що комунальне підприємство "Київтеплоенерго" підготувало обладнання тепломереж і теплоджерел до опалювального сезону 2024-2025 років. Фахівці перевірили всі тепломережі, замінили найбільш зношені ділянки, відремонтували та обслужили обладнання теплоджерел, підготували до зими будинкові лічильники, відновлювали зруйноване обладнання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга привітав затримання США танкера російського тіньового флоту Olina

Атака РФ із запуском "Орєшніка" - чергова спроба Путіна тероризувати Україну та загрожувати безпеці Європи – міністр оборони Британії

Зеленський: У Києві мають бути всі резервні схеми протидії спробам окупантів вимкнути місто

Кличко: Опалення відновили мешканцям 1083 житлових будинків у Подільському, Оболонському та Дарницькому районах

"Євросолідарність" звернулася до НАБУ щодо вигодоотримувачів транзиту російської нафти через "Дружбу"

МАГАТЭ хочет договориться об очередном перемирии для ремонта Украиной последней резервной ЛЭП ЗАЭС – Гросси

МАГАТЕ хоче домовитися про чергове перемир’я щодо ЗАЕС для ремонту Україною останньої резервної ЛЕП – Гроссі

Серед членів екіпажу затриманого США судна Bella-1 є українці - посол

До складу Ставки верховного головнокомандувача введено Боєва, Буданова та Іващенка

Катар висловив жаль через пошкодження будівлі свого посольства в Україні під час обстрілу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА