Інтерфакс-Україна
07:15 03.11.2024

Інформація про нібито смерть чоловіка після затримання ТЦК не відповідає дійсності

1 хв читати
Інформація про нібито смерть чоловіка після затримання ТЦК не відповідає дійсності

У Сарнах Рівненської області в п'ятницю поліцейські затримали чоловіка, після чого низка пабліків почала поширювати відео про нібито його смерть - це не відповідає дійсності, повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

"Ця інформація не відповідає дійсності, а деталі цієї події ще вчора були повідомлені офіційними джерелами. Затриманий чоловік живий і сьогодні спілкувався з представниками правоохоронних органів. Не піддавайтеся маніпуляціям, перевіряйте інформацію", - наголосив він.

Білошицький повідомив, що низкою пабліків поширюється інформація під негативними заголовками про смерть затриманого ТЦК і поліцією чоловіка в Рівненській області.

Зокрема, патрульна поліція Рівненської області повідомила, що в п'ятницю в Сарнах інспектори під час пішого патрулювання отримали повідомлення про конфлікт. Під час перевірки документів з'ясувалося, що один із учасників конфлікту перебуває в розшуку.

Коли йому запропонували проїхати до Сарненського районного ТЦК для уточнення даних, він почав поводитися агресивно і намагався покинути місце події. На неодноразові попередження не реагував, тож патрульні вирішили його затримати для складання відповідних адмінматеріалів.

Після цього чоловік поскаржився на погане самопочуття, йому викликали швидку. Однак за словами лікарки, дорогою до медичного закладу громадянин почав гуркотіти у двері та вимагати, щоб медики його відпустили, бо він добре почувається. Чоловік написав відмову від госпіталізації та побіг у невідомому напрямку.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак про нічну атаку: Замість припинення вогню – вбивства і без тиску на Москву отримуємо смерть наших людей, нинішній тиск недостатній

У КМВА застерегли громадян від необачного поводження з уламками збитих БпЛА

До чотирьох зросла кількість жертв на Київщині, 16 постраждали - ДСНС

Три дитини загинули на Житомирщині через ворожу атаку, ще 12 людей постраждали

Три дитини загинули на Житомирщині через ворожу атаку, ще 12 людей постраждали - ДСНС

Сильні пожежі і пошкоджений будинок внаслідок обстрілу Чернігова та області

Сильні пожежі і пошкоджений будинок внаслідок обстрілу Чернігова та області

Наймасованіший удар з часів Другої світової війни - Семеніхін про атаку РФ на Конотоп

На Дніпропетровщині внаслідок масованої нічної атаки пошкоджено підприємства, будинки та АЗС – Лисак

Окупанти за добу втратили 1020 осіб та 119 од. автотехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА