Інтерфакс-Україна
12:55 03.11.2024

На початку тижня в Україні піде невеликий дощ і мокрий сніг, очікується сильний вітер, уночі заморозки

1 хв читати
На початку тижня в Україні піде невеликий дощ і мокрий сніг, очікується сильний вітер, уночі заморозки

Пориви сильного вітру 15-20 м/с очікуються в усій Україні, крім Закарпатської області, в понеділок, 4 листопада.

Як повідомляє Укргідрометцентр, у зв'язку з цим оголошено I рівень небезпеки (жовтий).

У східних і північно-східних областях України очікується помірний мокрий сніг; на решті території невеликий дощ, подекуди з мокрим снігом. Вітер південно-західний із переходом у північно-західний, 7-12 м/с; в Україні, крім Закарпаття, пориви 15-20 м/с.

Температура вночі від 3° до 2° морозу, в північній частині 0-5° тепла; вдень 4-9° тепла, на півдні країни 8-13°.

У Києві 4 листопада невеликий дощ, місцями з мокрим снігом. Вітер південно-західний із переходом на північно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура вночі 2-4°, вдень 5-7° тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, в Києві 4 листопада найвища температура вдень була +17,6° у 2019 р., найнижча вночі -12,2° у 1979 р.

У вівторок, 5 листопада, в Україні без опадів, лише у східних областях уночі невеликий мокрий сніг. Вітер західний, північно-західний, 5-10 м/с, уночі у східних областях місцями пориви 15-18 м/с. Температура вночі 0-5° морозу; вдень 2-7° тепла, на Закарпатті 6-11°.

У Києві 5 листопада без опадів, температура вночі 0-2° морозу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сторони підготували оновлений і доопрацьований рамковий документ щодо миру – спільна заява делегацій України і США

Кількість загиблих у Харкові внаслідок масованої атаки російських БпЛА зросла до чотирьох

Поромному комплексу "Орлівка" на відновлення після обстрілу РФ потрібно від кількох днів до кількох тижнів

Європейська переговорна позиція має бути достатньо сильною щоб спонукати Росію до переговорів - Мерц

Кількість постраждалих через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові зросла до 15

Сили оборони відбили з початку доби 177 ворожих атак - Генштаб

Кількість загиблих внаслідок атаки російських БпЛА у Харкові зросла до трьох - мер

Вже двоє загиблих і 8 постраждалих у Харкові внаслідок атаки російських дронів - ОВА

Одна людина загинула, 4 постраждали внаслідок ворожих ударів по Харкову

Рубіо: Я вірю, що ми досягнемо мети, нам просто потрібно більше часу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА