Інтерфакс-Україна
16:53 03.11.2024

Окупанти завдали авіаударів по Курській, Донецькій і Запорізькій областях – Генштаб ЗСУ

1 хв читати
Окупанти завдали авіаударів по Курській, Донецькій і Запорізькій областях – Генштаб ЗСУ
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські окупанти завдали 17 ударів по території Курської області від початку доби неділі станом на 16:00, скинувши 25 керованих авіабомб, повідомляють на сторінці Генерального штабу ЗСУ у Facebook.

Також авіація агресора здійснила бомбардування районів населених пунктів Дружба, Торецьк та Петрівка на торецькому напрямку в Донецькій області, Юрківка, Новоданилівка та Мала Токмачка на оріхівському напрямку в Запорізькій області, скинувши вісім керованих авіаційних бомб.

Крім того, під удари ворожої авіації потрапили Братениця, Журавка, Новеньке та Басівка на Сумщині, розповіли в Генштабі.

ОСТАННЄ

Скасовано обмеження руху вантажівок у Рівненській, Волинській та Житомирській областях

ДТЕК: Електропостачання у Київській області відновлено для 76 тис родин, без електрики – понад 230 тис родин

Угода ЄС і МЕРКОСУР створить найбільшу в світі зону вільної торгівлі - глава ЄК

Операція США в Венесуелі не пов'язана з ситуацією в Україні, наголошує посол

Рішення ВАКС щодо конкурсу з управління активами IDS Ukraine не фіксує порушень з боку АРМА – заява

Держспецзв’язку заборонила використання програмних продуктів "1С"

Свириденко: Електро- та теплопостачання відновлено у Кривому Розі та у населених пунктах Київської області, у Києві роботи тривають

Україна просить скликати екстрене засідання Радбезу ООН у зв'яку з обстрілами РФ

До Верховної Ради надійшло подання президента України про звільнення Малюка - Стефанчук

Рютте обговорив з Рубіо Арктику та зусилля з завершення війни проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА