Інтерфакс-Україна
09:12 04.11.2024

Кількість постраждалих унаслідок недільних авіаударів по Харкову зросла до 15 осіб - прокуратура

1 хв читати
Кількість постраждалих унаслідок недільних авіаударів по Харкову зросла до 15 осіб - прокуратура

Станом на ранок понеділка кількість постраждалих унаслідок авіаударів, завданих ЗС РФ по Харкову в неділю пізно ввечері, зросла до 15 осіб.

"Зафіксовано влучання у проїжджу частину в Шевченківському районі Харкова. Пошкоджено супермаркет, багатоповерхівки, станцію метро, аптеки, магазини та інші об'єкти цивільної інфраструктури. Постраждали 13 людей, серед яких четверо поліцейських. У Холодногірському районі Харкова авіаційний боєприпас упав у річку біля ринку. Пошкоджено близько 50 торговельних павільйонів. Дві жінки отримали гостру реакцію на стрес", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

За інформацією відомства, внаслідок ворожого авіаобстрілу також пошкоджено територію цвинтаря та житлові будинки в Малій Данилівці. Без постраждалих.

ОСТАННЄ

Зеленський: Є домовленість про обмін з РФ 1 200 людей

Росіяни знов вдарили по Херсону керованими авіабомбами в районі автомобільного мосту — ОВА

Кількість загиблих внаслідок удару РФ по Краматорську зросла до 4 людей – ДСНС

У найближчі дні в Україні збережеться спекотна погода, у східних та західних областях – короткочасні дощі, місцями грози

Двоє людей загинули та 11 поранено на Херсонщині через російські обстріли – поліція

В Мінкультури обговорюють створення професійної спільноти театральних критиків

УЧХ надав першу допомогу 6 постраждалим від влучення ворожої ракети у Миколаєві

Колишній спецпрокурор Трампа Джек Сміт став об’єктом федерального розслідування в США - ЗМІ

Генштаб зафіксував впродовж доби 138 бойових зіткнень

Ворог просунувся у районах Торського, Горіхового, Зеленого Поля та Новополя — DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА