Інтерфакс-Україна
09:48 04.11.2024

На околиці Києва ДТП за участю автобуса й вантажівки, є загиблий

1 хв читати

Одна людина загинула й одна дістала важких травм унаслідок зіткнення чотирьох транспортних засобів, серед яких автобус і вантажівка, на вулиці Академіка Заболотного в Голосіївському районі Києва в понеділок уранці.

Як повідомляється на сторінці поліції Києва у фейсбуці, кількість постраждалих уточнюється.

"На місці події працюють слідчі з розслідування ДТП, патрульна поліція і медики", - розповіли у відділі комунікації поліції Києва.

Вулиця Заболотного проходить від Одеської площі до Столичного шосе на південному заході української столиці, є частиною Великої кільцевої дороги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

17 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп заявив, що говоритиме з Путіним у вівторок - ЗМІ

Ворожих ракетоносіїв у Чорному та Азовському морі нема, у Середземному РФ тримає три носія "Калібрів" - ВМС

Окупанти просунулися біля Бурлацького Донецкої області, шахта "Центральна" в Торецьку майже знищена – DeepState

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА